Dlaczego nikt Janukowycza nie ukatrupi?

Autor: Szel _, Gatunek: Dramat, Dodano: 20 lutego 2014, 20:39:46

Przecież Naród wybiera Prezydenta po to by Narodowi służył

a nie po to by  ów pilnując władzy przelewał bratobójczą krew!

Komentarze (37)

  • prościej byłoby gdyby cały naród go nienawidził, ale wbrew temu co chciałoby się usłyszeć, znaczna część narodu go popiera.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 20:44:24


    to tylko wymowka Kudwiku
    u nas caly narod nienawidzil Jaruzelskiego
    a tez wyslal wojsko przeciwko narodowi!

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 20:46:57

    wladza to wladza, ona ma sile
    i wbrew pozorom uzywa jej w i tym przypadku dla swoich interesow

  • Żadna wymówka tylko prawda, która jednak nie usprawiedliwia tego co tam się dzieje. Policjanci strzelają do swoich rodaków.

    Ukraina jest podzielona. Część Ukraińców chce Janukowicza, część nie.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 20:56:16

    strasza te wladze Ruskimi i strasza
    tylko po co pytam? przeciez ten walczacy tlum Ruskich na pomoc nie wzywa
    zada tylko zeby abdykowal prezydent i jego nie spelniajaca oczekiwan wladza!

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 20:58:16

    u nas tez policjalnci strzelali do swoich!
    taka praca powiesz?

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 21:00:24

    wolalabym ja stracic niz strzelac do matki czy kolegi lub brata

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 21:04:04

    i niech sobie Ukraina nawet bedzie podzielona na tych ktorym Janukowicz odpowiada a tym ktorzy go nie chca, to jego psim obowiazkiem jest nie dopuscic do rozlewu bratniej krwi!

  • Szel, ja mówię tylko tyle, że to nie jest tak, że cały ukraiński naród jest przeciwko Janukowiczowi. Gdyby tak było, zmietliby go już dawno.
    Jak oglądam materiały, gdzie policjanci strzelają z broni snajperskiej do ludzi w narciarskich kaskach, krew się we mnie burzy. Mam nadzieję, że Ukraina faktycznie się rozpadnie i Ci którzy kochają Rosję, będą sobie żyli pod jej rubasznym, spoconym płaszczykiem, a Ci, którzy chcą Europy, trafią w jej zimne rączki.
    I jeszcze mam nadzieję, że Janukowicz dostanie kulkę.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 21:15:04

    Ukraina sama powinna byc wladna czy sie chce rozpasc czy nie
    a swiatlych ludzi jej napewno nie brakuje
    historia przerabiala juz rozpad na RFN i NRD

    ale wracajac do Janukowycza
    na co on jeszcze liczy?

  • Na potęznych przyjaciół poklepujących go po plecach, na tę drugą Ukrainę, na nagłówki w rosyjskich mediach, na słowa Miedwietewa:

    Miedwiediew deklaruje, że Rosja pomoże, jeśli o "tę władzę - jak o szmatę - nie będą wycierano nóg" (materiał dostarczony przez Ryszarda S. z TVN24)

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 21:30:22

    wiesz co Ludwiku
    Rosja potęga jest i basta

    tymczasem walczaca Ukraina nie chce byc szmata

  • Ludwiku, ludzie tam miezkający, piszący rozpaczliwe wiadomosci prywatne do znajomych z Polski, łudzą się, że 70 % narodu przeciwko Janukowiczowi.
    Jak jest naprawdę, nie można chyba dokładnie ocenić.

    Piszesz, cyt.: "Szel, ja mówię tylko tyle, że to nie jest tak, że cały ukraiński naród jest przeciwko Janukowiczowi. Gdyby tak było, zmietliby go już dawno.". W PRL-u miało się wrażenie, że prawie wszyscy, nawet większość tych, którzy byli partyjni, jest przeciwko ustrojowi, mniej lub bardziej dawali to do zrozumienia, służąc jednak komunie, a zmiana, okazało się, była możliwa dopiero po pierestrojce; te kilka zrywów o lokalnym zasięgu sprzed Solidarności było krwawo tłumionych. Ale ilu tak naprawdę było wtedy przeciwko? A ilu zdecydowanych narażać w razie czego swoje życie? Nie wiem, czy to można jakoś teraz zbadać, zweryfikować.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 22:34:10

    'MIKROBLOG FOTOREPORTERA.
    3 godz. temu
    Kijów. Padają martwi. Przepraszam nie mam siły pisać składnie. Ręce mi się trzęsą, przy mnie zginął ten człowiek. Widziałem jak jego mózg bryznął na bruk. To jest wojna. Rozmawiałem z młodym chłopakiem z Lwowa, około 20 lat. Ze łzami w oczach stwierdził, że przyjechał walczyć do końca. Siedział wtulony w barykadę, przykryty tarczą, dookoła krew. Bał się ale wiedział, że musi tu być. Musi walczyć. Na koniec powiedziałem, że dziś się wczoraj się zaczęło na dobre. On powiedział, to się jeszcze nie zaczęło... Zapraszam do moich relacji na gość.pl. Tam również więcej galerii. http://gosc.pl/doc/1891828.Strzelaja-do-nas-snajperzy Zapraszam również do relacji za chwilę w TVN24. Również Polsat News.'

  • Mój komentarz opieram na rozmowach ze znajomymi Ukraińcami, Królowo. No i troszkę w oparciu o treść "przyjdzie Mordor i nas zje" Szczerka. Poza tym wystarczy postudiować materiały filmowe. Obok ukraińskiej policji często poruszają się cywile. Ukraina dzieli się mentalnością geograficznie.

  • Tak, prawda.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 23:22:26

    nie boj Ludwiku
    Rosja ma osmy kontynent

  • parada ignorantów. wiedza ogólna poniżej wszelkiego poziomu.

    • Szel _
    • 20 lutego 2014, 23:48:54

    kasiu
    pokaz cycki i walcz w poziomie
    !

  • żeby wbić cie w jeszcze większe kompleksy? mam litość... i jestem pacyfistką - wykałaczka twoja, spokojność po mojej bandzie ;)

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 00:16:21

    Kasiu
    proponuje przeczytac watek

  • mój czas to giełda. nie uznaję bessy :)

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 00:28:33

    kto cie dzis kupil?

  • jeszcze się taki nie urodził :)

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 00:49:11

    ohoho kaska ales ty ciekawska

  • zupełnie nie. czytam jak leci i robię oprysk - z moczu, mówią że ma właściwości chwastobójcze ;) userzy różne gUpoty gadają ;)

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 00:56:28

    zapros do rozmowy kohlerowa
    zaszec to zwrcie

  • nie rozmawiam z automatami ;)

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 01:15:38

    z toba tez jest watpliwa przyjemnosc :P

  • bo ci intelektualnego kosza daję i za grosz poważania? ato dość naturalny odruch, pospolity, że tak powiem ;)

  • Pani Kasiu, na czym ma polegać intelekt w tym fragmencie Pani wypowiedzi
    cyt.:"...czytam jak leci i robię oprysk - z moczu,..."
    Dlaczego przy poruszonym przez Szel temacie muszę czytać o Pani sikach, i dlaczego mam Pani sik uważać głos w sprawie oraz przejaw Pani możliwości intelektualnych?

  • * ...uważać za głos w sprawie..."

  • pani Kasiu: pani żeś jest kwinteesencjom inteligencji; sory za Janukowycza;P

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 11:29:30

    Kasiu
    ludzie sla prosby na caly swiat zeby im chociaz moralniee wesprzec a ty co?
    przyszlas tu z kwiecita burda? to jest zdaje sie twoj odruch naturalny w wyrazaniu wsparcia :(

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 11:31:43

    ano widzisz Elm
    Kasia sie nie wylila na myslenie
    wystarczy jej plucie jadem pod slupami, ot madra i kulturalna poetna!

    • Szel _
    • 21 lutego 2014, 11:35:38

    dzieki Kosmitku za wsparcie Ukrainy
    tam sie krew bratobujcza po ulicach leje
    a Kasia w przyplywie weny leje moczem i nieustalonego pochodzenia grypsera
    ot potyczna inteligencja nam sie trafila na portalu:(

  • Szeluś, tu nie o intelekt bitwa............